LTE Internet

 
 
 
Obrázok
728x90.jpg
 
 

SKÚSTE TO.doma - Rýchly LTE internet pre váš domov

Ako funguje LTE?

Ako to funguje?

LTE signál je prijímaný pomocou vonkajšej antény - LTE modem, ktorý môže byť umiestnený na vonkajšej strane objektu alebo streche. V interiéri je prepojený s vnútorným koncovým zariadením. SWAN pre zákazníkov služby TO.doma poskytne a nainštaluje koncové zariadenie s WiFi. Veľkou výhodou služby TO.doma je, že sa signál šíri vzduchom a internet je nezávislý od káblovej infraštruktúry. Takže sa nemusíte báť, že vám technici prídu „rozbombardovať“ byt, dom alebo záhradu.

Výhody

  • vysokorýchlostné internetové pripojenie
  • široká dostupnosť služby
  • rýchla a jednoduchá inštalácia služby technikom
  • čítanie a vybavovanie pracovných e-mailov, surfovanie na internete možné pre viacerých užívateľov naraz
  • koncové zariadenie s WiFi od SWAN-u
  • žiadne poplatky za vonkajšie zariadenie

Ako pripojenie prebieha?

Najskôr je potrebné, aby sa miesto, kde chceme pripojenie využívať, nachádzalo v oblasti pokrytia LTE sieťou. Medzi objektom pripojenia a LTE vysielačom by nemala byť žiadna prekážka pre dosiahnutie plného signálu. Rýchlosť pripojenia závisi aj od vzdialenosti vysielača. V niektorých lokalitách môže byť potrebné dodatočné preverenie dostupnosti signálu naším technikom.

Inštalácia je veľmi jednoduchá, v exteriéri (napríklad na streche domu) vám technici namontujú vonkajší terminál Huawei, ktorý s WiFi routerom prepojí technik ethernet káblom. Môžete pritom použiť vlastný router. Vonkajší terminál nie je väčší ako hárok A4.

Na rozdiel od konkurenčných ponúk zákazník neplatí žiaden mesačný poplatok za prenájom vonkajšieho zariadenia.

 

 
 
 
Odporúčame Vám
32